Dizaina radīšana ir pati saistošāka darba daļa. Tā līdzinās  alķīmijai un pat svētam sakramentam, kad no domām, idejām un vārdiem dzimst redzamie tēli. Tēli, kas jūs uzrunā, iedvesmo un aicina rīkoties. Mēs lepojamies ar mūsu panākumiem šajā jomā. Dizainus mēs pakļaujam mārketinga uzdevumiem, un tie sāk dzīvot savu dzīvi, strādājot jūsu labā.

Transporta dizains
Trasporta dizains – tā ir mūsu īpašā kaislība. Mēs ar lielu enerģiju un entuziasmu uzņemamies gan jaunas izstrādes un projektus – piemēram, jaunais zemās grīdas tramvajs rīgai un maskavai; pasažieru vilciens igaunijai; elektrovilcieni un dīzeļa vilcieni latvijai, lietuvai, igaunijai, baltkrievijai – gan arī tikai to interjera detaļu veidošanu. Mums pieder vairāk kā 20 transporta interjeru un eksterjeru, un šī tēma turpina mūs iedvesmot atkal un atkal …

Korporatīva stila izstrāde 
Logotipa, korporatīva stila izstrāde ir līdzīga tērpu mākslinieka darbam. Nepieciešams atrast ne tikai īsto tērpa piegriezumu un krāsu, bet izprast klienta nākotnes attīstību, iemiesot panākumu formulu logotipa tēlā un grafikā. 

Grafiskais dizains
Ar grafikas palīdzību izteikt domu, radīt tēlu un komunicēt ar pasauli ir liela māksla. Mēs ar entuziasmu izmantot mūsu zināšanas un prasmi jūsu uzdevumu risinājumiem.

Iepakojumus dizains 
Iepakojumā ir izteikts viss – produkta būtība, status, ambīcijas, piederība. Skaista etiķete, iepakojums, dāvanu kārba vai firmas maisiņš „pārdod” produktu, izceļ to uz pārējo fona, pievelk tam ar neredzamu spēku.

Poligrāfija
Drukas darbi ir komunikāciju procesa neatņemama sastāvdaļa. Pēc kvalitatīva dizaina radīšanas ir nepieciešams to arī kvalitatīvi izgatavot. Mēs izvēlamies kontrolēt drukas procesu, sākot ar paraugnovilkumiem un līdz gatava produkta iepakošanai, lai pārliecinātos, ka darbs ir izpildīts nevainojami.

© ABSOLUTE 2012

Logotipu izstrāde

  Rīgas Šampanietis

Dr. Saule

  LCP

  Grāmata "Tikai rozes"

  Severstallat kalendāri

LCP

  IMPRA

  LTV1 "Pretkrīzes Forums"

  TV Žagata

  Ziemeļu Nafta

  Interhaus

Rigas Vīni

  Beautiful Books

  Senson Auto

  Jurijs Peresada

  Farm Frites

  Westbalt

Rosme

  Biznesa Sieviešu apvienība

  Ziemeļu Nafta "Kartupeļu svētki"

  RVR

  Aeston OU

  Felix Jazz Party CD

  Bravo Vodka

  Sienas kalendāri

  Severstallat kalendāri